Kontakt

Gotlandsägg AB

Stenkyrka Stenstugu 155
624 42 Tingstäde

Tel: 0498-29 10 60

info@gotlandsagg.se

Kund- och ordermottagning

Kundmottagning
Orderhantering
Fraktbokning
Övrig administration

order@gotlandsagg.se

Order/sälj

 

Viktor Brobäck

Administratör

order@gotlandsagg.se

+46 498 29 10 60

 

Åsa Bolin

Teamledare order

asa@gotlandsagg.se

+46 498 29 10 68

 

Jobba hos oss?

Skicka gärna in din ansökan så hör vi av oss vid behov.

Jobba@gotlandsagg.se

Produktion

 

Dave Hall

Arb. Förman, Stenkyrka

dave@gotlandsagg.se

+46 498 29 10 60

 

Bodil Berkeby

Arb. Förman, Ruda

bodil@gotlandsagg.se

+46 498 29 10 60

 

Henrik Eriksson

Arb. Förman, färdigmat

henrik.eriksson@gotlandsagg.se

+46 498 29 10 60

 

Service och underhåll


Håkan Larsson

Tekniker

hakan.larsson@gotlandsagg.se

+46 498 29 10 60

Ledning

 

Magnus Bolin

VD

mb@gotlandsagg.se

+46 498 29 10 61

+46 708 27 21 76

 

Tomas Cederblad

Produktionschef / Miljö- och kvalitetsansvarig

tc@gotlandsagg.se

+46 498 29 10 66

 

Lena Lundvall 

Chef försäljning/marknad

lena.lundvall@gotlandsagg.se 

+46 731 53 79 48

 

Iana Safronova

Administratör / personaladministratör

iana.safronova@gotlandsagg.se

+46 498 29 10 64

 

Vi vill ha kontakt med er som hanterar och/eller äter våra ägg. Det är så vi kan bli ännu bättre. Tipsa oss, ge oss ris och ros eller ställ frågor.

Skriv till info@gotlandsagg.se